| vyde a întrebat:

Buna tuturor:*
Baieti cred ca voi ati putea sa ma ajutati acum mai mult decat fetele:d Deci pe voi cum va excita o fata cel mai mult? Adica vreau sa-l excit pe iubitul meu la maximbatting eyelashes Nu conteaza in ce moduri oh go on deci fac orice oricum de 1 an experimentez sexul cu >el: in fine deci vreau multe multe sugestii:*!

7 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Draguta, nu trebuie sa faci lucruri extravagante ca sa exciti un baiat ca - barbat nu stiu daca e! Trebuie sa pornesti de la gesturi mici, activitati care va fac placere amandurora. De exemplu daca sunteti singuri intr-o seara incercati o baie impreuna cu uleiuri aromatice, in loc de lumina lumanarele, nu parfumate - ca nu o sa mai puteti respira. Nu e nevoie sa o faceti in cada. Puteti prelungi. Intinde-l pe pat si fa-i un masaj cu corpul, cu ulei, nu foarte mult dar suficient cat sa-i trezesti simturile. Nu insista foarte mult pe podoaba barbatului pentru ca il vei excita si va termina foarte repede. Fiind intors pe fata il poti unge cu ulei [nu fa exces] si poti sa il masezi cu corpul tau: sani, par etc...
Daca ai facut asta sigur e pe jos! Pune o muzica relaxanta - cafe concert si nu foarte tare. Apoi puteti sa treceti la mangaieri mai indraznete - in principiu cat de indraznete vreti voi. El va vrea sa te patrunda pentru ca asa-s toti barbatii nerabdatori. Nu-l lasa! Leaga-l cu o esarfa, eventual si la ochi si spune-i sa se imbete mai intai cu parfumul tau. Cu cat va fi mai concentrat pe sex cu atat va termina mai repede si nu cred ca iti doresti asta. Bafta!

| LordCroft a răspuns:

Fa'i o muita bunawinking

| Constantin112 a răspuns:

rolling on the floor)))))

| AlexandraPreda a răspuns:

Stii cum il poti excita? Dc nu-i sotestila ureche:
-Am facut o tocana buna...

| ExoVictor a răspuns:

Saruta`l pe gat si sopteste`i usor in ureche

| 56767897ujbtyjnfgbg a răspuns:

Faceti sex in timp ce va uitati la un film xxx!

| Dlkee a răspuns (pentru 56767897ujbtyjnfgbg):

Dar ce treaba are filmul? Nu inteleg straight face Ori o **** pe ea ori se uita la aia?