| roberTh a întrebat:

daca faci sex poti sa ramai inca virgin [ca baiat]?

14 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Zi-mi că faci trolling, te rog!

pa, pa.

| lyrics a răspuns:

Nu

| deviant18 a răspuns:

Din punct de vedere psihic, nu. din punct de vedere fizic, da. deoarece ata aceea care tine preputul nu se rupe intotdeauna.

| Anileda a răspuns:

Odata ce iti incepi viata sexuala adio virginitate si tot ce tine de ea.

| mario a răspuns:

Daca nu reusesti cu flexul incearca cu drujba

| florg78 a răspuns:

Se pare ca uni se mai si amuza.nu din pacate sau ndin fericire (depinde cum vezi tu situatia)nu mai esti virgin, virginitatea reprezinta puritatea, insa ca baiat nu-i problema. fruntea sus si la mai multe relati frumoase

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Nu ti s-a rupt himenu baiatu? Clar inca esti virgin. Sau poate ti l-a scapat in profundor si atunci sigur nu mai esti... laughing))

| zarkon a răspuns:

La ce te referi, la anus, sau?

| zanatecul a răspuns:

Da, si uneori e o problema ca ajungi sa nu poti sa faci anumite lucruri cu o tipa buna ca esti virgin, desi teoretic nu esti dar fizic esti.eu inca ma chinui sa o conving pe tipa aia ca nu sunt virgin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia flexu fiule.si rupeto ca poate mori bvirgin ca o anuntat iarna grea.in ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa te simti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL. Ai facut sex. Bye virginitate laughing

| Katalin_3269 a răspuns:

Aiurea !