| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex anal dupa te mai poti considera virgin
(sunt baiat)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu.

mlm
| mlm a răspuns:

Cu siguranta nu mai esti.

| Sara a răspuns:

DACA TZI SE RUPE ata, SPRE NOROCUL TAU. NU TE MAI CONSIDERA LOGIC. PSIHIC NICI THU NU TE'AI MAI SIMTIT VIRGIN. UITATE CE INS VIRGIN IN DICTIONAR.

assiris
| assiris a răspuns:

Ma intreb, oameni normali mai sunt in lume, caci in ultimul timp numarul deviantilor e din ce in ce mai mare

| Ben. a răspuns:

Nu prea. nu te preocupa.la baieti nu se vede.

| kh1ss a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere privesti. fizic da, psihic ...nu...

| Delia 75 a răspuns:

Moral nu... dar daca tu ai fost pasiv da, esti tot virgin. Dasca tu ai fost activ si ai facut sex anal cu o fata... tu nu mai esti... dar ea daca a facut doar sex anal, da.

| andi a răspuns:

Depinde, intrebarea are mai multe sensuri, deci, ai spus ca esti baiat, daca tu esti cel care primeste ...si tu nu ai facut nimic cu scula ta, esti virgin, iar daca tu ai faci ceva partenerului tau(baiat sau fata), indiferent k e in fund, sau in alta gaura stramta, atunci nu mai esti virgin!

| AllenTJ a răspuns:

rolling on the floor hahaha

| meioana a răspuns:

... tia sa ti se introduca minunea? sau tu sa o introduci?
...stai linijtit oricum NU SE CUNOASTEwinking...

| NimeniCuActe a răspuns:

Pai, in primul rand nu ai specificat daca tu ai facut-o cu o fata sau cu un baiat happy

si asa nu stiu daca mai esti sau nu, da mai multe detalii.

| maitreyi a răspuns:

Depinde...se poate zice ca da. dar nu prea :d

| gherghe_9739 a răspuns:

SA NU FI AVUT PARTENERUL DIAREE.

| Kiddu a răspuns:

Ti-o arde tot un baiat? Esti gay? :-s
Daca da, tot virgin ramai straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Din păcate, nu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din moment ce faci sex, apoi nu se mai poate vorbii de virginitatehee hee ci "a fost odata"hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred depinde de fata?