| callina a întrebat:

Am si eu o intrebare: daca prietenul meu dupa ce a ejaculat, s-a sters cu un servetel iar apoi s-a spalat pe maini, iar cam la o ora a pus mana la mine jos(fara sa introduca degetul.eu fiind virgina si cam la treia zi de la ovulatie cred), exista posibilitatea de a ramane insarcinata? Adica daca te speli pe mana mor spermatozoizii? Va rog sa raspundeti urgent!

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, spermatozoizii mor in contact cu aerul. Nu iti face probleme. Nu ai cum sa fii insarcinata. Bafta!

pa, pa.

| TąNyą a răspuns:

Dacă eşti virgină nu poţi fi însărcinată.

FantaSZy.

| Georgiana2905 a răspuns:

Nu vei ramane insarcinata. Poti sta linistita. Si un sfat : data viitoare pune intrebarea altfel pentru ca dupa cum vezi raspunsurile nu iti ofera probabil seriozitatea de care aveai nevoie. Mai bine intreaba pe cineva care stie

Răspuns utilizator avertizat
| perro12 a răspuns:

Nu esti insarcinata happy, spermatozoizii nu mor de la apa sa stii ca "pot inota" laughing. Oricum daca s-a spalat pe mana "juniori" au ajuns pe canalizare happy.

| MoonLight a răspuns:

1.esti virgina. e logiiic ca nu poti ramane! pe unde vrei sa iasa copilullaughing? pe gura? normal ca nu poti ramane insarcinata. Si 2. daca s-a spalat pe maini nu prea exista riscwinking

| anonim_5778 a răspuns:

Buna! daca esti virgina nu ai cum sa ramai insarcinata.Si mai ales daca s-a spalat pe maini.Bafta!

| lolitaa a răspuns:

Auzi. dar cum dracu a ejaculat daca u esti virgina? faci nebunii cu gurita? sau el bataturi in palma?

| Adlene a răspuns:

NU, cu siguranta nu se poate sa fi ramas insarcinatahappy. Daca n-a existat contact sexual propriu zis, si mai ales ca esti virgina, nici nu se pune problema.

| Zamfir_2974 a răspuns:

Da tiai traso cu el sau eai facut laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te treci in categoria celor virgini si stai lin laughinglaughing