| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Am si eu o intrebare: de ce baietilor le plac mai mult blondele? Satenele ce au?

20 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Trist.straight face
Nue adevaraaat.Ei nu tin cont de culoarea parului.

| Dumnezău a răspuns:

Cine căcat a adus in discutie cretinismu' asta? Taci,bre,companionilor mei de rasa prefera sa ai niste picioare ce se desfac cat mai usor, o fata decenta(adica sa nu ai fata de tractorista vasluiana), si tate mari, ca in rest, Odin cu mila.Mno,acum ca eu am standarde mai inalte si o astept pe Emma Stone(care e roscata, apropo; sic!) inca, e alta treaba.

| IMC90 a răspuns:

De unde ai auzit imbecilitatea asta?

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Nu ii adevarat noi barbatii preferam satenele si roscatelelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Dar ce brunetele nu-s frumoase? confused

| Deea1111 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu is bruneta deci cum sa nu fie frumoase

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru anonim_4396):

Si brunetele dar mai putin majoritatea dintre noi adoram (sa zic asa) fetele cu parul saten sau roscat:d

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Hi hi hi ) eu-s satena si sint cea mai adorata :-)

Răspuns utilizator avertizat
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

laughing
Depinde de baiat si de preferinte.

| Viorellilo07 a răspuns:

Asta tine de gustul fiecaruia...nu este o chestie generala. de exemplu mie imi plac mai mult roscatele, dar exista si "bunaciuni" blone/brunete/satene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e corect, lor le plac femeile frumoase si inteligente. Nu conteaza blonda sau bruneta.

| alecsalecs a răspuns:

Uite ca mie unul nu imi plac fetele blonde in mod special! Asa ca nu baga pe toti baietii in aceeasi oala! Eu unul m as topi ca untul la soare dupa o tipa creola si un ten ciocolatiu! si parul foarte negru! ok?

| richarddawkins a răspuns:

Depinde de fiecare in parte, nu generaliza, nu cred ca o culoare te face mai inteligenta din pacate pustani de 15, 16 ani caut fete prostute intelegi, iar fetele pustanii cu lovele si uite asa se complac

| Deea1111 a răspuns:

Ca cica blondele is proaste si le baga mai usor in patrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea1111):

Cica e o generalizare de prost gust, nu ca as fi eu blonda sau bruneta.

| Deea1111 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda asa se spune da asta nu inseamna ca toate blondele is proaste

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea1111):

Inteleg, dar cred ca un om care generalizeaza are o minte ingusta, la fel de usor ai putea sa judeci germanii dupa hitler, dar e imposibil sa fie toti la fel, nu?

| Deicide a răspuns:

Nu este neapărat adevărat. Şatenele sunt mai 'nedorite' deoarece se găsesc la orice colţ. Blondele sunt mai speciale, şi da, mă număr printre ele laughing

| Avasiloaie_Catalin_1997 a răspuns:

E buna si una batrana dar bogata, ca dupa ce moare imi raman banii si pot sa fiu cu cine vreau. Referitor la intrebare... Mie imi plac brunetele.