| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare disperata...

M-am "jucat" cu prietena fara a avea contact sexual iar eu am "terminat" putin pe mana ei (degetul mare) dupa asta s-a dus la baie sa se spele pe mana (nu stiu cat de bine s-ar fi spalat), s-a sters apoi pe mana iar la circa 10 de minute s-a dus la baie si cu un servetel s-a sters in zona intima cu aceeasi mana pe care era murdara, exista vreo sansa sa se intample ceva nedorit?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Stai linistit, nu exagera pericolul.
Nu s-a intamplat nimic.
Linisteste-te!

19 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Doamne, unii aveti mintea aia degeaba ma.
Tu gandesti ce spui? N-are ce sa se intample. vai doamne

| shadow72 a răspuns:

Nu are nimic...doame speriati mai sunteti

| AlexanderAdrian a răspuns:

Indiferent cat de bine s-a spalat spermatozoizii nu rezista atat de mult in aer liber presupunand ca s-ar fi spalat doar cu apa, pana si apa ii distruge asa ca stai fara griji ca nu are nimic.

| Problematic94 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

De fapt spermatozoizii traiesc 120 ore, dar tot nu e motiv sa isi faca griji. happy

| Alcyon a răspuns:

Daca s-a spalat pe mana, riscul e minim.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai calm laughing cred ca ai fi cel mai ghinionist om de pe planeta sa iasa un copil din cauza asta. Imagineazati cand te intreaba copilu ( care nu o sa fie) eu cum am aparut, si tu trebuie sa zici sa jucam mama ta cu degetu. laughing

| scorpiaX a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha :*

| anonim_4396 explică (pentru scorpiaX):

kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti culmea, pe bune! Se spala pe mana, se sterge si dupa 10 min ce sa se mai intample? crezi ca iese un copil din flori?

| Hαppiηеss a răspuns:

Nu este posibil, nu se ramane insarcinata asa de usor cum credeti voi, sunt cupluri care vor un copil, fac sex neprotejat si se chinuie ceva timp pana reusesc, mai ganditi si voi logic si nu mai exagerati.

Răspuns utilizator avertizat
| denyemy a răspuns:

Multa panica pentru nimic, daca s-a spalat cu apa si sapun, e curata mana, nu se mai intampla nimic.

| SebastianCMT a răspuns:

Spermatozoizii mor in contact cu aerul. Bafta.

| Anonim098345467 a răspuns (pentru SebastianCMT):

Nu cred... daca ar muri asa repede nu ar mai fi atat de impacientata lumea sa se spele dupa... sad

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru SebastianCMT):

Nu mor imediat, altfel ar muri inainte sa poata fi conservati de exemplu. La banca de sperma iti da un recipient ejaculezi in el si pui capacul apoi spermatozoizii sunt "congelati" in recipiente speciale. Ideea e ca logic ejacularea nu se face in vid si in paharutul in care ejaculezi restul tot aer e. Deci nu e tocmai asa. Unde mai pui ca nici in vagin acolo unde intra penisul nu e vid.

| SebastianCMT a răspuns (pentru Anonim098345467):

Stai linistit, ai destule raspunsuri negative (in sensul ca nu se intampla nimic nedorit) happy

| raducanumihaela a răspuns:

Nu

| scorpiaX a răspuns:

Lol... foarte tare, mi-ai inveselit ziua :*

| yonut112 a răspuns:

Stai linistit nu se intampla nimic.