| anonim_4396 a întrebat:

eu si prietenul meu facem un an in curand si nu stiu ce sa ii iau... puteti sa imi dati niste sugestii?

11 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Mergeti sa serbati in 2. undeva intr-un local frumos love struck
sau poti sa-i kumperi o bratara de argint happy

| maria a răspuns:

O iconita sfiintita, un tort comandat la cofetarie sub forma cifrei 1 de ciocolata sau mascarpone, o seara romantica, in care sa va relaxati si sa va bucurati, o fotografie inramata cu voi doi.Sa va iubiti si sa fiti fericiti impreuna.

| M.J. a răspuns:

La asta ma gandesc si eu de ceva timp...peste 2sapt facem un an, dar nu stiu ce sa ii iau... daca esti inaintea mea, imi lasi un msg si sp ce i-ai luat si cum a reactionat

| danutza a răspuns:

Decat sa ii cumperi ceva mai bine mergetzi aman2 intr-un loc in care ati mai fost si vatzi simtzit bine... o cabanutza la munte undeva...iti spun sincer se va bucura mai mult decat vechile parfumuri, lantzri sau jucari de plus

| muffin94 a răspuns:

O poza in rama cu voi doi happy

| SweeTLemon a răspuns:

Buna.cand noi am avut un anisor, am fost la munte si a fost superb :X
Tu ii poti lua ceva jucarie de plus, o cina romantica. :X
Mult succes :*

| eek a răspuns:

Poti incerca un puzzle personalizat cu poza voastra. e ceva foarte dragut.cu fiecare piesa el va fi mai curios sa afle ce reprezinta acel puzzletongue

| sTeFaN. a răspuns:

Pai ai putea sai iei un bmw cu numele vostru pe el.Pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O perna cu poza voastra, 2 lantzuri fiecare cu numele celuilalt.

| kmelutza a răspuns:

La asta ma gandeam si eu. ca mai aveam cam 2 sapatamani si facem un an:X.Ar fii dragut sa ii faci un filmulet cu voi 2 si pe fundal o melodie draguta.sigur il va impresiona. O alta idee, p care am facut-o si eu.ar fi:in dimineata zilei respective da-i sa citeasca un ziar. Da, stiu, e banal>Dar numai ca in acel ziar, pe la jumatate fa tu un "articol"in care sa ii spui nu stiu. ceva dragut.Articolul il poti face pe o coala...La mine a avut efect! Io ma gandeam sa ii fac un album cu pozele noastre pe o parte, iar pe cealalta parte sa scriu eu cate ceva.albumul sa para ca si o carte. Iar cadoul il poti da.intr-un loc unde sa fiti numai voi 2.sa fie o zi si o noapte deosebitalove struck.Bafta si o relatie cat mai frumoasa in continuare:*

| 220490 a răspuns:

Depinde de varsta pe care o are si ce ii place... sfatul meu e sa ii cumperi ceva ce ii poate ramane ca amintire sau puteti merge undeva unde sa fiti singuri