| BadPikaPika a întrebat:

Mnoh,eu cu un prieten facem 100 de mii de mesaje pe Messenger in curand, dar nu stim ce sa facem mai special laughing ne puteti da sugestii?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Acum, le dați delete și începeți din nou. ))

| LoveSleep a răspuns:

Sex prin telefon.

| SG1995 a răspuns:

Păi pentru început ar trebui să vă întâlniți în viața reală.

| BadPikaPika explică (pentru SG1995):

Suntem in aceeasi scoala, la acelasi etaj si suntem intr-un fel clase vecine laughing

| SG1995 a răspuns (pentru BadPikaPika):

Ahm, păi atunci nu știu, ieșiți în oraș, mergeți la o festival etc.

| 393Dan a răspuns (pentru BadPikaPika):

Luati-va huse identice pentru telefon, cu acelasi design, poate gasiti si ceva personalizat.

| PersonajFictiv a răspuns:

No tengo les ideas.