| dede_7766 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : cum va place sa vedeti unghiile fetelor? Dar cum va place sa le vedet machiate?

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Dupa conturul degetului si unghiile, mainile, cat mai curate.
Machiate, un lac roz sau negru, sau orice alta culoare sau deloc. Dar sa nu fie tipatoare.Primul lucru cand ma apropii de o fata la care ma uit, sunt mainile.pa

| Daniel123 a răspuns:

Sa te machezi cu bun simt nu strident ca o pitipoanca, si unghiile sa fie nu prea lungi si daca iti dai cu oja pe ele te rog sa nu fie un amalgam de culori sau roz.

| moniii a răspuns:

Iti spun sincer... daca ai unghii murdare si :-J vai de ele clar nu te va alege happy le plac fetele finute cu unghii frumos si macheate cu simt:X:*
bafta:*