| Ana87654 a întrebat:

FUNDA GARANTAT.*intrebare pentru baieti*De ce baietilor le place sa miroasa parul fetelor? :< Explica.

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ii excita

| Wihox a răspuns:

Well, de obicei produsele pe care le folosesc sunt placut mirositoare. Idk, tie nu iti place sa-ti mirosi parul dupa ce il speli?

| RAY a răspuns:

De unde sti tu ce prefera toti baieti? eu unu nu prefer asa ceva

| Ana87654 explică (pentru RAY):

Unii[scuze],am vazut faza asta in anime-uri si azi pe strada, d-asta am intrebat

| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea ta nu a fost suficient de precisa deoarece nu se specifica clar despre care par este vorba. Fetisurile barbatilor pot fi foarte diferite. big grin

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Corbule,parul cret pe langa buze se linge nu se miroase prea mult. Daca stai de mirosit o sa se duca la culcare laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

No comment. thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu is curioasa.Mie imi mirosea prietenul parul pentru ca spunea ca ii place samponul meu.

| ubox7007 a răspuns:

Mie imi place mirosul de par de fata (cel de pe cap), dar si senzatia de par de fata (care imi place), nu stiu de ce, pur si simplu.

| Dugalle a răspuns:

Ce probleme... existentiale...

Vreau sa ma mut in munti, definitiv si irevocabil, ma poate ajuta cineva financiar?

| Miihaa a răspuns:

E de drag.
Miroase frumos.
Sentiment al baietilor de protectie pentru fete, mai ales ca multe fete sunt mai mici de statura decat baietii si parul ar venii sub nasul baietilor.

| andrei321 a răspuns:

Pentru ca miroase frumos, mie de exemplu imi place sa si impletesc parul la fete, pentru ca fetele de obicei au parul mai subtire si miroase frumos.