| OanaMariaG a întrebat:

Am si eu o intrebare in cele 7 zile de pauza dintre foliile de aniconceptionale trebuie sa apara menstruatia nu? sunt a 3 zi de pauza si nu a aparut si nu stiu ce sa fac.am ramas insarcinata?

3 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Nu ai ramas. Poate sa iti vina si in a 7-a zi ciclulhappy

| withoutme a răspuns:

Incearca un test de sarcina.de obicei anticonceptionalele deregleaza putin organismul din cate stiu yo.totusi fa un test.

| withoutme a răspuns:

Incearca un test de sarcina.de obicei anticonceptionalele deregleaza putin organismul din cate stiu yo.totusi fa un test.