| cornelpanco a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu marimea penisului! Ce marime aveti voi sau partenerul vostru? Am citit ca cea mai mare marime se gaseste la Balena Albastra 2 metri, si cea mai mica in China 2 cm!
Astept raspunsurile voastre.

6 răspunsuri:
| Antonimu a răspuns:

Si tu iti doresti una de balena sau una chinezeasca?! laughing

| octavianpas a răspuns:

Nu conteaza marimea.Conteaza ce stie sa faca.

| RainDrop a răspuns:

Mie cam rusine, da tio zic, o cam am vreo 20 de inci /inches

| assus a răspuns:

Auz la balena albastralaughing 18 cm ii medie zick eu big grin adica sperwhistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e peste 14 cm e bine, nu iti pot spune ce marime am eu, e prea personal

| AndreiRevine a răspuns:

RainDrop,o ai tu de 50cm, ceai ma?