| lBroken69 a întrebat:

De ce baietii pun mana la fund fetelor care le plac? Fetelor le place sa fie atinse in acea zona?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se prefac ca nu le place dar nu zic, daca esti un baiat de care ii place te lasa, dar daca esti uratul clasei, poate iti iei una peste fata laughing

| lBroken69 explică (pentru anonim_4396):

Mi-a mai zis asta o fata laughing Ca le place daca esti cat de cat dragut laughing Si ca nu zic laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru lBroken69):

Desigur nu toate iti vor da dreptate, prefera sa faca pe sfintele.

8 răspunsuri:
| MissADEEL a răspuns:

Este un act intim, senzual, romantic. Face trecerea de la distant la apropiat. Una e sa dai mana cu cineva, alta e sa o apuci de fese.
Reprezinta si un semnal ca „treaba se incinge".
Da, fetelor le place asta, cat timp nu le pune mana cineva strain sau neatragator. E ceva normal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MissADEEL):

Resperct pentru sinceritatea de la urma. macar o fata pe aici care zice adevarul gol golut, nu se ascunde dupa o minciuna ipocrita.

| MissADEEL a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc, apreciez. laughing

| EduardMarius a răspuns:

Nu, categoric NU le place sa fie atinse pe strada de baieti. Acei baieti sunt nesimtiti si nu au mai vazut funduri frumoase. Daca vrei sa pui si tu mana pe unul, cucereste fata cu bun simt, fara sa o pipai iar dupa un timp o sa te lase sa o atingi in anumite zone dar in privat!

| lBroken69 explică (pentru EduardMarius):

Nu la fete necunoscute omule laughing

| EduardMarius a răspuns:

Daca fetele zambesc atunci le place dar daca nu o fac...atunci intelegi si tu care e situatia!