| anonim_4396 a întrebat:

De ce, VOI, baietii da-ti palme la fund fetelor? In pauze la scoala incontinuu da-ti palme sau puneti mana pe sani? Credeti ca noua ne convine? Nu ar fi mai frumos sa veniti cu o floare in loc sa da-ti o palma la fund? funda pentru cel mai intelept raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

@Paula,daca e din dragoste, i-ai lasa si sa te f*ta? l-)

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca unora nu le-ar conveni,ar trebui sa le spuna,sa le dea o palma,ceva,dar, cum ii lasa, e clar ca le convine.Si nu mai gasesti tu baieti care sa iti dea o floare oh go on

| ella369 a răspuns:

Baietii de obicei nu stiu sa se exprime prin vorbe. Mai ales la varste fragede asa ca apeleaza la gesturi. Sa fim sinceri acum sunt si fete care accepta astfel de comportament. Cand se intampla chestii din astea cel mai bine ar fi sa discuti cu baiatul respectiv, iar daca nu merge apelezi la palme. Daca esti fata asta nu inseamna ca nu ar trebui sa stii sa te aperi daca se complica situatia.

| cornel13 a răspuns:

Eu sincer nu am facut inca asa ceva dar la mine in clasa jumatate din baieti fac asta si in legatura cu floare incepi ca diriga laughing; Motivele sunt:te place, ii place fundul tau/sanii tai, sunt nesimtiti.

| Raluka98 a răspuns:

Si eu sunt fata si de asemenea baietii imi dau palme la fund si asa mai departe, dar eu nu stau cu mainile in san ci le dau o palma zdravana peste fata sa-si aduca aminte sa nu ma mai atinga altadata.Ei cred ca stam pur si simplu sa ne atinga. Fetelor, noi nu ar trebui sa facem nimic? sa stam pur si simplu, ei se cred smecheri, dar nu sunt, dau dovada de proaste crestere. Asta este opinia mea.

| Paulici99 a răspuns:

Din dragoste:X!