| B-zone_Bzone_1977 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai intima... Prietenul meu de 8 ani, m-a lasat insarcinata, si imi este jena sa fac avort sau ceva... Chiar daca o sa am probleme cu parintii. Se mai poate face ceva, sa scap de bebe?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Avort.Ce altceva? Sau te duci si il pui in brate sa ti-l creasca.Ti-a placut cand ati facut-o? Acum patimeste daca nu ai fost atenta.

| B-zone_Bzone_1977 explică (pentru darrio2007):

Chill, man, nu se vede ca e fake puppy dog eyes? laughing

| milan9 a răspuns:

IImi pare rau de situatia in care te afli, dar..., stii si tu, indiferent cate saptamani sunt, acolo s-a nascut si e o fiinta umana. :(
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ce fertil e la 8 anistraight facestraight facestraight face.Eu la 8 ani nu mi-o gaseam in pantaloni, iar copilul ala te-a lasat insarcinata.
De ce ti-e jena sa faci avort? Daca nu poti iubi copilul ala si nu ii poti oferi o viata buna de ce sa-l pastrezi? Totusi daca ai, chiar si o farama de sentiment fata de copil pastreaza-l si totul va fi bine.Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o intrebare la misto, daca era serioasa(intrebarea) ar fi explicat mai bine. Raspunsul meu este:N-are cum sa te lase insarcinata, la 8 ani inca nu i-a venit menstruatia.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cui sa-i vina? Lui? Poate este cu prietenul ei de 8 ani de zile.Nu ca el are 8 ani.Dar nu stie sa formuleze intrebarea.

| Klandestin a răspuns:

Naspa pentru tine, incepe sa strangi bani pentru cele necesare pentru bebe

| Kettolix a răspuns:

Cred ca 18 ani laughing))) Pai eu sunt contra avorturilor. Gandeste-te ca acel mic copilas din pantecul tau e creat din sangele si adn-ul tau, ca este o mica fiinta ce ar putea primi o viata. Cred ca ai fii acum foarte suparata daca mama ta te-ar fi avortat. Sfatul meu e sa te consulti cu prietenul tau, si daca sunteti pregatiti sa aveti un copil pastrati-l. Daca nu SUNTETI PROSTI. Asumati-va responsabilitatea. Odata ce faci avort esti un monstru. Trebuia sa folositi prezervativ. Nu e vina bebelusului ca voi ati fost tampiti! O prietena de-a mea de 17 ani a fost violata si a pastra copilul. L-a dat in plasament si a fost adoptapt de niste prieteni de familie ce nu puteau avea copii.
Mi-e rusine de omenire. Atatea femei, pardon monstrii avorteaza.

| Mădă_Mădălina_1998_R8rQ a răspuns:

Ce am înțeles eu din întrebarea ta e că prietenul tău are 8 ani poate 18 vroiai să scrii :/, ți-e jenă să faci avort? nu ar trebui mai degrabă să-ți fie milă de propiul copil, să nu te gândești să îl ucizi? Da, mai poți face ceva, îți poți asuma responsabilitatea

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mădă_Mădălina_1998_R8rQ):

Probabil ea de 8 ani are prieten, poate asta a vrut sa spună, că doar un copil de 8 ani nu are cum sa lase insarcinata o femeie.

| Betrix a răspuns:

Pornim de la concluzia ca sunteti de 8 ani impreuna si nu are 8 ani, 8 ani? si ce mai asteptati faceti nunta si pastrati copilul 'abra cadabra' am rezolvat.

| AurelionSol a răspuns:

Tu ai 38 ani?
Si nu-mi spune ca joci samp pe b zone. daca dace nume ai?

| B-zone_Bzone_1977 explică:

Chill, e o farsa #YouTube va saluta puppy dog eyes '

| Boss_Tudor_1990 a răspuns:

Fa proasto nu are cum sa te lase insarcinata pentru ca nu are SPERMA!