| Ririnoname a întrebat:

Am si eu o intrebare mai jenanta...am 21 de ani, ma simt incomod atunci cand fac sex..de multe ori refuz, si nu-mi dau seama de ce simt asta.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si eu aveam dureri de cap cand faceam sex si acum o duc mai bine in viata dupa ce m-am lasat. Situatia ta e ciudata la fel ca a mea dar e posibil ca renuntarea la sex sa fie solutia perfecta pentru tine.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu ai găsit persoana potrivită.Şi nu te simţi bine când nu sunt implicate sentimente. Când iubeşti persoana de lângă tine, intensitatea trăirilor creşte foarte mult şi dispare senzaţia de disconfort.

| adnreas09cta a răspuns:

Ai incercat cu o femeie? am prietene lezbience care din ce mi-au povestit nu se simnteau bine cu barbati si erau atrase de femei, poate nu-ti dai seama si iti plac fetele, niciodata nu ai vazut o fta care sa-ti placa sati vin sa zici mama ce as ft pe asta?

| neutrino a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa faci sex cu forta. Totusi e bine sa consulti un medic.

| Oana92 a răspuns:

In ce sens te simti incomod? ai dureri, nu simti placere, te jenezi de felul in care arati, nu-ti place partenerul, nu-ti place locul? Daca vrei poti sa-mi scrii pe privat si in functie de raspunsul tau pot sa incerc sa-ti dau o solutie.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu cred că nu îţi place. Nu te pune nimeni să faci ceva cu forţa.
Pe curând!

Răspuns utilizator avertizat
| hotdesire a răspuns:

Schimba-l, inseamna ca nu te excita.

| Teooooooo a răspuns:

Poate esti asexuala. thinking

| Gabriela_Elena_1997 a răspuns:

Poate nu esti atrasa de viata sexuala si nu te impresioneaza la fel de mult cum o fac altii, si de aici porneste refuzul si senzatia de jena.