| exotickiller a întrebat:

Am o problema.Tot timpul cand merg undeva,cu prieteni sau oriunde, am o senzatie de anxietate.Cand ies cu prietenii,e unul in grup,sa zicem cel "alfa",care tot face glume pe seama mea si ma face sa ma simt incomod, si cred ca anxietatea se datoreaza acestor glume.
Inca o intrebare: cum sa prind mai mult tupeu?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SebastianBoanca a răspuns:

Salut. In primul rand acela nu e un '' alfa''. Un '' alfa'' adevarat e carismatic, zice glume de calitate si nu isi bate joc de altii. Stiu prin ce treci si ar trebui sa faci cumva sa nu mai iesi cu el. Eu am mers mult timp pe afara si ma simteam naspa si nu trebuie sa fie asa! Daca mergi afara vrei sa fii relaxat si sa te simti bine. Succes si o zi faina! happy

1 răspuns:
| t5h5Andreeahhrth a răspuns:

Pentru inceput du-te la pescuit sigur vei prinde ceva big grinbig grinbig grin