| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti.
de exemplu : un baiat vrea sa se impace cu fosta lui prietena. cand o intreaba daca ii este dor de el fata ii zice ca ii este dor de el. Faptul ca a aflat ca fosta inca mai tine la el il poate face sa nu vrea sa se mai impace cu el?
Voua cum va plac fetele care iti spun verde in fata (da imi este dor de tine) sau care iti zic ca nu?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Pentru mine da este da si nu este nu. Adica, daca as fi in situatia baiatului de care vorbesti tu, atunci as incerca sa ma impac cu fosta doar in cazul in care amandoi am mai tine unul la celalalt la fel ca inainte. Daca ea mi-ar spune ca nu mai tine la mine asa, atunci nu as mai incerca nimic alaturi de ea. Insa trebuie tinut cont ca nu sunt toti ca si mine, asa ca nu stiu ce sa zic, tu il cunosti pe el mai bine ca mine. thinking

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pai aici situatsia trebuie analizata bine.si sa-tsi spun si de ce. Daca ii spui nu, s-ar putea sa nu va mai impacatsi pentru ca el ar crede ca tu nu mai tsi la el. Daca ii spui da, s-ar putea sa nu va mai impacatsi pentru ca te ia de fraiera.Aici trebuie analizata bine situatsie.cred ca ar trebui sa-i spui "Poate." si atat, si sa nu-i dai mai multe explicatsii.

| Crisu a răspuns:

P. s nu nu cred ca nu o sa mai vrea sa fie cu tine pentru asta chiar daca asa se mai intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noua ne plac fetele care spun verde in fata