| Bilutzaaa a întrebat:

Buna TPU.As avea o intrebare.Sunt impreuna cu un baiat si mereu ma gandesc ca daca fosta prietena al lui ar vrea sa se impace cu el m-ar parasi pentru ea? El zice ca ma iubeste foarte mult dar eu nu prea stiu ce sa cred. Ajutati-ma. Fundaaa.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El este generos, va poate iubi pe amandoua.

| Necunoscut112 a răspuns:

Din cate vad eu nu ai incredere in el, dar nici in tine. probabil ca stii tu mai multe, de-aia iti pui intrebari. trebuie sa astepti sa vezi cum evolueaza relatia

| MentalHolocaust a răspuns:

Daca o persoana iubeste cu adevarat o alta persoana si o demonstreaza prin gesturi mici este clar ca numai pentru tine are ochi si nu se uita dupa altcineva.Si ar trebui sa ai incredere in el happy daca il iubesti asa de mult happy

| 17Constantin a răspuns:

Relatiile se construiesc pe increderea reciproca, daca mereu te gindesti daca te-ar parasi, sa stii ca o s-o faca, de ce te temi de aia nu scapi. daca n-ai deplin incredere in el asta lasa de dorit...

| ButONaSirynuKA a răspuns:

Daca te iubeste pentru ce esti nu te va parasi si are dreptate constantin ca relatiile se construiesc pe increderea reciproca... daca el te v-a parasi pentru aia inseamna ca nu te merita dar daca iti tot spune ca te iubeste poate asa si este... oricum nu te mai gandi la chestia asta. sper sa te fi ajutat

| 17Constantin a răspuns (pentru ButONaSirynuKA):

Sa inteleg ca esti de acord cu ce am spus eu, asa-i?

| ButONaSirynuKA a răspuns (pentru 17Constantin):

Da ca mi se pare un lucru spus din inima...si stiu si eu cum e ca eu nu am avut incredere in baiatu cu care am fost si s-a dus la fosta lui iubitasad

| 17Constantin a răspuns (pentru ButONaSirynuKA):

Si normal ca e spus din inima, stiu si eu lucrul asta din propria experienta.

| herovenco a răspuns:

Sincer sa fiu is baiat si cam stiu cum stau treburile astea, acum. depinde de fosta lui prietena daca e frumoasa si cat de mult a tinut la ea.ca stii cum se zice, prima dragoste nu se uita niciodata.dar e si posibil sa te iubeasca adevarat si sa nu mai auba ochi pentru altcineva.tu stii cel mai bine cat de mult tine la tine