| luta_8030 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru ca deacum sunt confuza si cred ca am nevoie de ajutor deci am o relatie cu prietenu de 4 ani da de 4 ani e mult dar daca am aduna toate zile petrecute impreuna cred ca am face doar 1 pu ca am avut si despartiri de durata si chiar atunci cind eram plecati el trebuia sa plece peste hotare si eu ramineam singura ori eu am plecat si el e singur, acum asa si se intimpla el e acasa eu aici in tara straina am plecat din septembrie si imi e dor mult clar si am jurat sa fim cuminti amindoi pina la vara pina ce vin acasa dar acum e altfel.Desigur primult timp cind am venit era dificil limba prieteni acestea toate lucruri importante dar acum ac trecut timp si cam e altfel deja am prieteni noi aici am gasca nou si desigur ca simt lipsa lui si ca mi-e dor dar si acest dar ma omoara urma la vara el sa vina aicea si sa fim impreuna si vreau dar iarasi dar nu stiu ce se intimppla insa de parca nu as fi sigur cal doresc pe el singur pentrutotdeauna si imi e frica de acestea temeri.eu siu ca el e acasa si sta cumintel si ma asteapta si nu ar merita ceva urit din parte mea.Eu singur nu stiu ce se intimpla cu mine si e cam straniu dar poate voi puteti sa ma explicati Ar fi ideea ca nu mai simt asa cum simtit pentru el? ma sparii numa sa ma gindesc la asa ginduri help pls

2 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Fiecare are dreptul sa isi traiasca viata. dragostea se traieste in doi, in carne si oase, nu pe skype sau mess. nu il pot condamna pe el sa sa zic ce urat daca are o prietena sau ca tu iti faci unul. nimeni nu e scalvul nimanui

| Lorelai a răspuns:

Sigur nu te-a atras macar asa un pic alt baiat?tongue Poate ai aceasta senzatie tocmai pentru ca stii ca el sta asa singurel si te asteapta si te iubeste numai pe tine.Si nu stiu cum de ai incredere oarba in el. E baiat si tu crezi ca e chiar atat de cuminte precum pretinde? Eu zic sa nu ai asa multa incredere. poti fi dezamagita la un moment dat! E normal sa te simti asa, stii vorba aia, ochii care nu se vad se uita. Esti mica, nu e marea ta dragoste asa ca nu intra in panica e ceva normal sa mai ai si momente din astea.