| monca a întrebat:

Salut1 ma ajuta cineva nu inteleg ce a e asta la mine placere, dragoste sau doar o pasiune va explic este un baiat care e destul de simpatic dar de la inceput nu tare ma observa parca nici nu eram dar de la o vreme am inceput sa vb sintem prieteni ( simpli prieteni)dar cind este el acasa vb tat normal nu simt nimic pentru el sintem asa ca prietenii dar cind este plecat peste hotare doamne imi pare ca nu mai pot fara el si nu inteleg de ce e asa daca ar fi dragoste as simti si cind e acasa aceleasi sentimente pe care le simt si cind este plecat dar inca ceva cind si nu pot zice ca imi place dacind il vad cu vre o fata parca s arde de ciuda dar nu inteleg ca mia r placea ce se intimpla cu mine ce e asta imi zice sineva?

4 răspunsuri:
| NebunaaaaaaBlonda a răspuns:

Hmmm. Nici tu nu prea stii ce vrei big grin. Eu cred ca tii foarte mult la el dar iti e frica de ce se va intampla daca el va pleca peste hotare, tu ramanand singura. Nu te mai ascunde de adevar.

| Anee0 a răspuns:

Buna, parerea mea este ca tu te-ai obisnuit mult cu amicul tau...de aceea cand este plecat ii simti lipsa pentru ca in momentul cand este acasa nu prea ii dai mare importanta, stii oricum ca veti vorbii cum o faceti mereu. Poate te atrage in vre un fel si inca nu ti-ai dat seama. Sper ca te-am ajutat

| monca explică (pentru Anee0):

Poate si asa si este nu mi a m dat eu inca seama

| thissyoudown a răspuns:

Daca nu simti nimic inseamna ca nu il iubesti e doar ceva.....il placi! doar dragostea ce e? te indragostesti de frumusetea lui/ei eu cred ca il placi dar daca vei da o sansa e posibil sa te indragostesti...succes! funda? :*