| daeana a întrebat:

Am si eu o intrebare pot fi inca virgina dupa ce am avut un contact sexual? deci am simtit durere dar nu a curs nici o picatura de singe, a doua oara nici nu m-a durut tare.astept raspuns, rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| marisela17 a răspuns:

Depinde de fiecare vagin, in principiu nu mai esti virgina din moment ce ai avut un act sexual, insa, se poate sa nu te fi dezvirginat ( sunt si vaginuri f elastice). si apoi, vizavi la picatura de sange, nu tuturor de curge sange, probabil, himenul tau e unul elastic si se va rupe in timp. teoretic e impropiu spus "sunt virgina dupa un act sexual normal", practic poate fi invers.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai poti fi virgina. Cam 20% din femei nu sangereaza la dezvirginare, dar asta nu are absolut nici o semnificatie.

| Cătălina a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina din moment ce ai intretinut relatii sexuale de orice fel, chiar daca nu a curs sange.

| alonet a răspuns:

Virginitatea nu sta in pelita aia rozalie ci in mintea ta inocenta care nu o mai ei... sa ai grija de tine ca ai inceput sa calci pe un teren minat in rest spor la lucruri bune

| stefangeles a răspuns:

Nu. dupa orce contact sexual cu o alta persoana oficial nu mai esti virgina~!~

| ofataoarecare a răspuns:

Nu ai cum draga:-)kiss Iti spun cu cea mai mare seriozitate:-( Pupici!

| gabytza387 a răspuns:

Nu cred odt ce ai avut contact sexual numai esti happy sunt rare pers care nu sangereaza dar suntwinking