| daeana a întrebat:

Prietenul meu nu ma crede ca ma fost virgina, zice ca la fete daca nu are de mult timp act sexual se stringe vaginul.si din cauza ca nu mi-a curs singe si a doua oara nu m-a durut tare nu vrea sa ma creada ca a fost primul baiat in veata mea, cum as putea sa ii dovedesc ca am fost vergine sad

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai cum sa-i demonstrezi. Daca nu te crede, inseamna ca nu te merita. Orice demonstratie i-ai face, nu te va crede, fiindca scopul lui a fost sa se culce cu tine si sa te paraseasca.

| RXN a răspuns:

Sincer,nu stiu unde-i gasiti pe toti imbecilii astia experti in sex.Se strange alceva,era sa spun eu ce,de la lipsa activitatii sexuale. Daca tu ai fost virgina atunci, inseamna ca asa ti-e conformatia vaginului, nu e din cauza ca nu ai fi fost.Nu ai sangerat pentru ca ori ai avut himen elastic,ori ti-ai fisurat himenul in urma unui joc erotic,cu O.B.-uri sau,pur si simplu,te-ai nascut fara el.
Nu te crede, bun, rezulta ca relatia voastra era egal cu 0 pana la momentul ala, din moment ce are asa mare importanta virginitatea ta.Sunt curioasa si eu cat de bine va cunoasteati unul pe altul cand ati facut pasul asta...
Indicata ar fi o discutie,daca nu intelege, lasa-l. Oricum, el la ce expert e, poate mai experimenteaza ca sperie oamenii.

| missbee a răspuns:

Vorbești serios? straight face

1. Dă-i papucii.
2. Pune mâna pe gramatica limbii române.

Pe lângă faptul că unii n-au nici ăia 7 ani de-acasă, deja ceilalți 8 de gramatică îs lucruri sfinte...

| ραтяίcία a răspuns:

Nu trebuie sa'i dovedesti nimic mhatonguedak te crede e bine daca nu si may binewinkingnu trebuie sa stai sa-ti pierzi timpul cu explicatzii aiureawinkingdaca ar fi avut incredere in uh te'ar fi crezutwinkingnu crezi? daca nu are incredere in uh degeaba ii dai 1000 de expicatziiwinkingxqm nu te va credetongue

| daeana explică:

Deci neam intilnit 5 luni dar il iubesc si el mi-a dovedit ca ma iubesti prin multe feluri, si nu-i pasa daca am fost virgina ori nu, problema e ca i-am spus ca am fost virgina si acum reese ca l-am mintit

| daeana explică:

Nu cred ca a vrut doar sa se culce cu mine deci ca nu m-a parasit suntem inca in relatie

| Blondy_6429 a răspuns:

Pai inseamna ca nici el nu e prea mare expert daca nu intelege ca nu toate fetele sunt la fel