| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare happy sunt virgin am 16 ani jumatate si sunt sigur ca marti la o petrecere o sa imi pierd virginitatea ideea e ca pe ea o sa o cunosc acolo si n-o sa fie virgina si nu stiu ce sa fac ca probabil voi termina in 30 secunde eu ma gandisem sa folosesc un prezervativ si sa continui fara sa ii spun chiar daca eu am terminat si sa mimez orgasmu` dupa ce termina ea sad. astept sfaturi de la persoane intelepte si cu experienta... sper sa nu ma credeti nebun ca am pus intrebarea asta...

Răspuns Câştigător
| Borgir a răspuns:

La cata experienta ai probabil ca este posibil sa nu iti dai seama cand tipa are orgasm sau daca tu o poti aduce in faza asta (daca nu are orgasm si are bun simt o sa spuna ca a avut).In fine pentru problema ta iti recomand sa te duci la un sexshoop si sa cumperi un spary contra ejacularii precoce.Mai este ceva mai ieftin masturbeazate inainte de actul sexual o sa te tina mai mult.
Spor la...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate acea petrecere nu va avea parte niciodata nu se stie ce va fi in viitor si daca e sa mergi acolo masturbeazate cu cateva ore inainte asa o sa durezi mai mult in act. Daca o faci asa cum ziceai tu si se pune moale si ea isi va da seama.

| Julia89 a răspuns:

Pai cum sa mimezi orgazmul? ea nu simte ca nu o ai tare? intrebare asta nu ti-ai pus-o? nu esti nebun stai linistit.

| Dreamer a răspuns:

Nu vei sti sa mimezi orgasmul...doar femeile fac asta, de obicei.
Masturbeaza-te inainte ca sa poti duce mai mult actul sexual.

| alexx17 a răspuns:

Pai iedeea e ca am incredere in mine si nu cred ca se va fi moale dupa ce termin