| kNifeee a întrebat:

Am si eu o mare problema. Am fost azi la iubita mea. si ne-am gandit sa ne "jucam" putin, ea fiind virgina. Am ejaculat odata, in pantaloni, si am ramas imbracat. Peste. cam o ora sa zic, ne-am dezbracat aman2 si am atins-o cu penisul pe vagin (am atins-o doar odata, fara sa vreau). Intrebarea mea e : Poate ramane gravida de la asa ceva? Din cate stiu nu, dar vreau doar sa fiu 100% sigur. Dau funda.

PS: Am mai spus, ea e virgina.

Răspuns Câştigător
| Bubu4 a răspuns:

Nu, dar ai grija la igiena ta intima pentru ca poti sa te imbolnavesti.

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata, dar fiti mai prudenti data viitoare. nu de alta, dar puneti linistiti capul pe perna

| AndreeaPucca a răspuns:

Da, o fată virgină poate rămâne însărcinată dacă penisul cu spermă a atins vulva. dar sunt şanse destul de mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMFG! Trist, foarte trist...

| CristianMarius a răspuns:

Garantat nu

| Love4Music a răspuns:

Daca nu a intrat nimic nu ar trebui.

| bogdandinro a răspuns:

NU categoric

| Eusiatat01 a răspuns:

N-are treaba. Daca nu ai ejaculat in ea. Poti sa stai linistit si sa fluieritongue

| Andra-Silvia_Gainar_1993 a răspuns:

Nu normal ca nu si sa nu iti mai faci griji

| Codextar a răspuns:

Nu nu stai linistit dar data viitoare sa folosesti prezervativul! pentru ca te fereste de bolii si de o sarcina nedorita!