| MeryBha a întrebat:

Am si eu o mica MARE problema! Am fost cu un baiat pe care il placeam, dar nu a tinut prea mult.Insa noi ne iubeam foarte mult dar a incetat totul de la un zvon neadevarat depre mine.Un timp a stat dupa mine pentru ai ma acorda o sansa dar nu am vrut...insa pe parcurs m.am razgandit insa el nu mai vroia si deja se combinase cu alta.sad acum nu stiu cum sa ma impac cu el crying si.a schimbat complett. vreau niste sfaturi ofer fundita happy

8 răspunsuri:
| loundy a răspuns:

Dupa modul in care e pusa intrebarea banuiesc ca nu aveti mai mult de 15 ani...dar nu asta e important. Ideea e ca faza cu ne iubeam mult e doar o minciuna pe care ti-o spui tu. Daca toata povestea a incetat de la un zvon nu a fost iubire, a fost atractie. Daca e deja cu alta, nu te baga pentru ca nici tie nu ti-ar placea sa se amestece vreuna in relatia ta. Stiu ca raspunsul meu pare dur pentru ca nu ti-am spus ce voiai sa auzi, dar la asemenea probleme raspunsuri clare nu pot fi date pentru ca nu exista solutii miraculoase indiferent cat ne-am dori asta

| MeryBha explică (pentru loundy):

Era un zvon cum ca eu m.am impacat cu fostul big grin...Iar pe el l.a intrebat fosta daca se impaca tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Treci peste asta, lasă-l în pace, fiecare cu viaţa lui de-acum încolo.
Te pup!

| WildDream a răspuns:

El si-a vazut de viata lui si tu ar trebui sa faci la fel. Acum e prea tarziu pentru o impacare.

| gmxromania78 a răspuns:

Buna!
Imi pare rau ca-ti zic, dar este vina ta!
Trebuia sa accepti sansa pe care ti-o daruise, faptul ca el inca te iubea dar tu nu ai mai vrut sa continuati!

| Borderline a răspuns:

Lasa-l, treci peste.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Daca nu ai vrut cand trebuia, acum e prea tarziu!

| membrulcelmainou9238 a răspuns:

Te pup pa pa