| Bubaaa12 a întrebat:

.am avut o relație cu un baiat mai mare ca mine cu 8 ani iar sora mea i.a scris sa ma lase in pace ca sunt prea mică el M.a lăsat in pace acum dar a spus ca a ținut la mine dar ca sunt prea mică Menționez ca M.a mintit când l.am intrebat ce o patit a spus ca M.a vazut ieșind de la scoala și și.a dat seama ca sunt mai mică. Ne-am înțeles foarte bine pana când s-a băgat soramea am stat cu el cam o luna și a început și el sa țină la mine dar voi de ce credeți ca s-a despartit de mine asa dur pentru ca eram mai mică? După ce ne-am despartit am mai vorbit ca prieteni dar de o luna încoace nu mi-a mai scris deloc dar îmi da like-uri cam la tot ce postez...e posibil sa ma mai împac cu el după ce mai cresc?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ...are si sora ta dreptate nu e tocmai ok sa stai cu un baiat cu 8 ani mai mare. I a fost teama ca profita de tine si a vrut sa te protejeze. E posibil ca el sa fii constiientizat diferenta de varsta dintre voi si a facut un pas inapoi. Dar cred ca tine. Nu ai sa ti dai seama daca vei mai fi sau nu cu el mai tarziu. Oamenii se mai schimba in timp, la fel si sentimentele.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E prea mare diferenta, las ca-ti gasesti tu unu mai de varta ta si pana cresti si uiti cum il chema pe asta.

| corolav a răspuns:

Da, dar ce te faci cînd pe o mucoasă de 12 ani o mănîncă
Bubaaa?

| Aimwork a răspuns:

Deci!
Daca esti si clar esti minora atunci e evident!
Sora ta l-a amenintat ca-l baga la pedofilie daca nu te lasa in pace. Relatiile cu minori se platesc cu ani buni de puscarie! Si e normal avand in vedere ca el stie (in teorie nu zic ca nu ti e la tine) cum sa profite de tine.
Avand in vedere cat de repede s-a schimbat macazul sunt 90% sigur ca asta s-a intamplat.
Sora ta incearca sa te protejeze sa stii.dar nu il cunoaste deci e precauta!

| JustAGirl333 a răspuns:

Chiar e o diferența mare de vârstă între voi