| Bomber27 a întrebat:

Am si eu o mica mare problema astazi prietena mea mi-a dat "minunata" veste ca ea isi face revelionul cu prieteni ei la munte si ca numai este loc ca sunt deja 25 ca ma lua si pe mine am nevoie de 2 sfaturi. 1 credeti nu vrea sa isi faca revelionul cu mine pentru ca mai are pe cineva si m-a mintit si 2 cum as putea sa o conving sa faca revelionul cu mine (in caz ca nu este adevarat numarul 1)?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu te vrea!

| alissya a răspuns:

Hai sa fim seriosi.
uite eu sunt fata. si iti spun din perspectiva mea. daca i-as spune asa la prietenul meu e clar ca il consider doar... un prieten un baiat care ar face orice pentru mine in timp ce eu imi petrec timpul cu altii si pe el il folosesc doar...asa ca n-am ce face. logic ca daca imi iubesc prietenul si tin la el nu as pleca fara el sau daca nu ar mai fi loc pentru el nu m-as duce eu as prefera sa raman cu el-pentru simplul fapt ca tin la el si vreau sa fiu cu el.
e clar ca tipa te minte cu ceva si e clar ca nu vrea sa faca revelionul cu tine.nu ai cum so convingi, eu zic s-o pui sa alega ori tu ori excursia aia...atunci iti vei da seama singur! Bafta

| Leon a răspuns:

Frate. gaseste-ti alta. nu stiu cum va pierdeti timpul cu vrajeli d'astea. nu te mai vrea. spune-i tot ce ai pe suflet, cu tupeu, daca intelege bine, daca nu. alta!

| OneLifeOneLove a răspuns:

Spune-i si tu ca revelionul il vei face cu niste amici. Ii spui si ei sa vina, pentru. ca ar fi mai placut sa fiti amandoi. Daca tot nu renunta la ideea de a se duce cu prietenii ei fara tine, las'o balta.

Eu nu stiu cum sa fac sa fiu cu prietenul meu de revelion, pentru.ca nu stiu ai mei de el, iar ea nu vrea sa il faca cu tine. E naspa!

| yoyodedeea a răspuns:

Ai cam trecut pe un loc secund in topul prioritatilor ei.nashpa

Răspuns utilizator avertizat
| petergabriel a răspuns:

Prietene eu zic sa apelezi la varianta 3. dai papucii, e clar ca fata nu isi bate capul cu tine si stii cum se spune ca nu e bine sa fii singur de revelion.Deci e clar ca ea o sa fie in compania unui baiatwinking

| skiTeL a răspuns:

Spune-i ca debea asteptai sau ca sau ca chiar vroiai sa mergi acolo ca era frumos sa fiti amandoi si din astea sa o faci sa te ia asa asta spuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau 3, s-a plictisit de tine? Dacă pleacă fără tine dă-i papucii că nu merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

II zici hai pa direct

| CoTZzO a răspuns:

1, pai daca e prietena ta. facea cumva sa te ia si pe tine. sau ramanea cu tine. deci.

| raul_5959 a răspuns:

Uite sfatul meu daca chiar te iubea te invita primul nu
daca e cu familia e altcava in orice caz va urez noroc in relatie