| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a întrebat:

Am si eu o mica, mare problemahee hee. Astept cat mai multe pareri din partea voastra. Am fost cu un baiat vara trecuta si apoi ne-am despartit si am ramas amici pentru ca eu iubeam pe altcineva.Acum 4-5 luni m-am intalnit cu el pentru a ne impaca, insa cand ne-am intalnit eu i-am spus ca nu l-am putut uita pe respectivul si ca nu pot incepe o relatie cu el.Acum vreau sa ma impac cu el, insa el cica ca mai bine ramanem prieteni. Si l-am intrebat daca am si eu o parte din vina pentru faptul ca el nu vrea si cica da pentru ca cand a vrut n-am vrut eu.Intr-o seara ne-am plimbat cu niste prieteni si m-a condus pana acasa si i-am spus sa ma pupe pe obraz si m-a sarutat(mentionez ca era un pic baut, doar un pic). Am mai vb cu el de atunci la tel si pe mess, dar simt ca ma evita. Ce sa fac?crying( Simt ca nu e un capriciu si imi dau seama ca tin la elcrying

1 răspuns:
| Maya_9911 a răspuns:

Probabil ca si el s-a saturat sa fie respinsrolling eyes. desii nu te judec, stiu cum e.Gandeste'te bine ce simti pentru el si ce simti pentru fostul.Cu care dintre ei iti doresti sa fii, etc. e ff important mai ales pentru tine si pentru fericirea ta. Daca iti dai seama ca intr-adevar tii la el. explica'i, spune'i ca tte'ai gandit in timpul asta.si ti'ai dat seama de sentimentele tale. Daca nu si nu.stay chill.sunt mii de baieti happy succes!:*