| paturica18 a întrebat:

Am si eu o mica nelamurire. Ce se intampla in cele 7 zile de pauza? Pot ramane insarcinata? incep un nou blister abia in ziua cand mie mi-au venit problemele(luna viitoare)sau cum se calculeaza aceste 7 zile? medicul mi-a prescris yasmin.ink nu am luat. dar vreau sa aflu cat mai multe despre administrarea lor corecta avand in vedere ca mi-am inceput viata sexuala.
va multumesc!

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Esti protejata si in cele 7 zile de pauza. Dupa cele 7 zile incepi un blister nou, indiferent ca mai sangerezi sau nu.

Răspuns utilizator avertizat
| KostikaFaraFriKa a răspuns:

Cati ani ai?