| Analya a întrebat:

Am si eu o mica problema cu iubitul meu.Pana acum el vroia sa facem sex cat mai des si ma ruga mereu safacem. Acum, de ceva timp imi doresc eu asta dar nu prea intraznesc sa-i propun (adica i-am propus dar nu vreau sa fiu insistenta sau sa par disperata). El acum este plecat.as putea sa o fac si cu altul, dar il vreau pe el. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Exista "aparate" speciale pentru asta, si nu costa prea mult.In felul acesta esti si satisfacuta, sanatoasa(ca nu contactezi nici o boala) si nici nu-l inseli pe el!

| Tiberius a răspuns:

Fa-o cu toti

| noktambul a răspuns:

Urmeaza-ti ori instinctele ori sentimentele. Optiunea este a ta, la fel ca si suportarea consecintelor. Vrei musai sa ti-o tragi, ca simti nevoia, fa-o cu oricine! Vrei sa ti-o tragi numai cu el, asteapta-l!

| RzC_2505 a răspuns:

Atata iti zic :ce tie nu iti place altuia nu-i face! daca nu te sadisface cum doresti in pat si numai pentru asta esti cu el da-i papucii si cautat-i un armasar pe masura ta; daca este mai mult decat o relatie bazata p sex intre voi doi asteapta-l! baftawinking

| BMihai a răspuns:

Sfatul meu este ca prima partida de dragoste sa o ai cu persoana pe care o iubesti deoarece este un pas important si nu vei uita toata viata acest moment.

| dan_9324 a răspuns:

Mda ce sa zic o posibilitate ar fi sa te ansele tinand cont ca trebuia sa insiste sa o faceti poate a gasit contrariu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteaptal ca inseamna cal iubesti si daca o sa o faci cu altcineva o sa regreti.