| NoMoreLies a întrebat:

Am si eu o nelamurire de trei luni imi vine menstruatia mai putin de cat de obicei am dureri de sani sunt foarte umflati imi creste burtica dar am facut 4 teste de sarcina si toate negative. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Nu inteleg de ce ai asteptat atat de mult timp, mergi la doctor nu mai pierde timpul. Testele de sarcina nu sunt perfecte, simptomele sunt clare.

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Dereglari hormonale, ele pot apare legat mai ales de anticonceptionale sau sarcina. Ciudat ca ai totusi menstruatie si patru teste negative, mergi totusi la ginecolog.

| ema_7712 a răspuns:

Daca ti-a venit in astea 3 luni nu conteaza cat nu esti insarcinata. Poate fi o schimbare a organismului,( poate ti-ai schimbat programul de somn sau ti un regim sau ceva ) durerile da sani mie nu imi lipsesc niciodata inainte si in timpul menstruatiei si mai pot aprea din cand in cand.

| andreea_6738 a răspuns:

Ai rezolvat problema? ce aveai?