| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire; la care vreau sa gasesc un raspuns cat mai rapid.Am stat sa caut si m-am gandit la un raspuns timp de 3luni si nu am gasit, asa ca va intreb pe voi, baieti si fete.Deci..Vara asta eu si ce-l mai bun prieten al meu eram pe afara in cartier(avem 17ani), dupa ceva timp vin o gasca de baieti si fete (14-15ani)(Acestia stau in cartierul vecin)si noi cunosteam decat o fata si 2 baieti si erau cam 10.Prietenul asta a meu s-a bagat cu japca in seama cu lumea,dadea in baietii aia de pe acolo cu palmele in cap,tipa la ei,le cerea bani/seminte,dadea in fete palme pe la picioare, ii injura, avea prietenul asta a meu o punga cu pufuleti baga cate jumate de punga in gura si mai multe.A doua azi aceeasi gasca au venit iar la noi in cartier si prietenul asta a meu aceleasi gesturi ca si ieri.Eu stateam cuminte pe banca si am remarcat ca o fata din acel grup se tot uita asa cu,, ochi dulci" la prietenul meu.In fine nu am dat importanta ca poate mi se parea si eu nu dadeam nici o sansa de o ralatie intre acea fata si prietenul meu,deoarece diferea comportamentul si oarecum eu ma consideram iubitul ei ideal

2 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu stiu ce vrei sa stii. Dar "bad boy-ul" asta fara sa vrea o iasa in evidenta, pentru ca nu da doi bani pe fete si nu le ridica pe un piedestal.

| Zedge a răspuns:

Și întrebarea ta este?