| Markusfrtt a întrebat:

Am si eu o poveste si nu stiu cu cine sa vorbesc. Am nevoie de un sfat in dragoste, unul bun, pentru ca nu mai pot. Care va pricepeti? Multumesc

12 răspunsuri:
| dariaelena a răspuns:

Daca vrei poti sa-mi lasi mesaj pe privat si vorbim, nu ma deranjeaza sa te ajut

| RAY a răspuns:

Lasa mesaj

| Markusfrtt explică (pentru RAY):

Ti-am trimis mesaj

| RAY a răspuns (pentru Markusfrtt):

Acuma am vazut, fetelor le place si indiferenta, tu esti prea disperat dupa ea, dai spatiu, si numai te tine de ea daca vezi ca nu stie ce vrea

| Markusfrtt explică (pentru RAY):

Daca o sa ajung sa ma impac cu ea. O sa o tratez cu indiferenta, nu o sa mai fiu asa. O sa fiu mai nepasator.

| RAY a răspuns (pentru Markusfrtt):

Ce varste aveti?

| Markusfrtt explică (pentru RAY):

Ti-am trimsi mesaj. raspunde acolo daca poti

| R0R0 a răspuns:

Eu ador sa aud povesti.
te voi ajuta cu tot dragul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te baza pe necunoscuți să-ți dea un sfat și mai ales, să le spui povestea.
Mai bine te-ai decide singură. Reflectează asupra problemelor pe care le ai, și vei găsi răspunsul.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Eu mă anexez să fac cursuri de psihologie și îmi place să ajut oamenii în probleme sentimentale, asa ca te pot ajuta, doar ca în privat.

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa vorbesti cu cineva de incredere de pe acolo de la tine, nu cu necunoscutii. Mai ales sa spui si povestea. S-ar putea sa iti iei teapa.

| denisadr a răspuns:

Dacă ai asa mare nevoie imi poti trimite un mesaj pe TPU cu id ul tău de yahoo messenger, ca tot s-a actualizat :-)