| Dedee1999 a întrebat:

Am nevoie de un sfat.
Vorbesc cu un baiat de aproape 3 ani si in ultimii 2 ani ne-am apropiat foarte mult. Ne vedem doar o data pe saptamana dar la telefon si prin mesaje vorbim tot timpul si as vrea sa stiu ce simte si el pentru ca eu tin foarte mult la el si as face orice pentru el. Mi-e rusine sa il intreb ce simte sau ce vrea pentru ca nu suntem impreuna dar cand ne vedem ne sarutam si intr-o seara era sa fac dragoste cu el, dar mi-e frica si nu stiu de ce pentru ca eu vreau sa fac dragoste cu el. Voi ce credeti? Ar trebui sa o fac?

18 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu ar trebui să o faci.Pentru el, eşti doar o altă fată.Şi îi va fi indiferent dacă eşti tu sau alta.Nu se merită.

| LoveSleep a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Totuși, 3 ani o fi ceva timp.

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru LoveSleep):

Timpul nu înseamnă nimic. Spune-mi ce a făcut el pentru tine astfel încât să merite ce faci tu pentru el.

| LoveSleep a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Pentru mine n-a făcut nimic, poate pentru ea laughing.
Păi dacă tipul voia doar sex nu-și pierdea 3 ani vorbind cu ea.zic.

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru LoveSleep):

Hai să fim serioşi, vorbe poate să spună oricine, oricând, oricum.Şi ai fi uimit/ă să aflii cât de meschini pot fi unii oameni.Şi să ştii că mai sunt şi astfel de băieţi, care vorbesc mereu baliverne doar pentru a ajunge în patul unei fete.

| LoveSleep a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Știu că sunt, dar 3 ani să vorbești cu o fată doar pentru o partidă de s3x e cam multă pierdere de timp.

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru LoveSleep):

E,dar mai sunt câte unii care plac o fată, dar nu vor o relaţie serioasă şi îşi formează o obsesie.Şi mai sunt cei pe care îi resping toate fetele pentru că au titlul de Don Juan.

| LoveSleep a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Ehh, așa o fi.

| Dedee1999 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Nu a facut nimic pentru mine, dar mereu cand vorbim imi spune ca ii este dor de mine

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce relatie plictisitoare scapa de ea iti pierzi tineretea, tu trebuie sa te distrezi

| LonlyWolf a răspuns:

Spune-i ce simnti dar incepi cu un mic "joc" da adevar sau provocare! asta e asa ca sa vezi ce da din el si daca si el simnte la fel!winking

| neutrino a răspuns:

Cu cat mai repede, cu atat mai bine pentru tine: scapi de o grija.

| frostxtq a răspuns:

Ti-e frica tocmai pentru ca nu sunteti intr-o relatie si mai ai putina constiinta care iti spune ca ar fi total gresit sa te culci cu el.
Daca o vei face, nu vei mai prezenta niciun interes pentru el, o sa te lase si o sa gaseasca alta fata care sa ii ofere acel mister.
Din pacat, daca te-ar fi iubit, in 3 ani ti-ar fi spus macar in cuvinte mai blande,

| MidnightR a răspuns:

Da vere.Te saruti cu el, vrei sa faci dragoste cu el si iti e rusine sa il intrebi ce simte pentru tine? Pe bune ma?

| Dedee1999 explică (pentru MidnightR):

Am incercat sa il intreb intr-o seara dar mereu vine cu aceeasi scuza : "mi-e somn vorbim maine " sau "mi se descarca telefonul "

| MidnightR a răspuns (pentru Dedee1999):

Ba da-o dracu, in fiecare seara ii e somn sau I se descarca telefonul laughing
De ce nu si-l baga la incarcat si continuati discutia in timp ce telefonul se incarca.
Vrea doar sa evite subiectul.Ar putea usor sa economiseasca niste baterie pentru actuala discutie, ca nu cred ca ii ceri atat de mult.I-a pune-i tu capac la saruturi si o eventuala partida de sex sa vedem ce reactie o sa aiba.

| suntroman a răspuns:

Da-ca tine la tine mai lasa-l sa astepte
faceti sex cand crezi ca merita cu adevarat

| DeNyDnY a răspuns:

Pai mai bine stai cuminte daca nici macar nu sunteti impreuna daca faceti dragoste el poate sa te lase si atunci iti strici copilaria... mai bine nu face asta!