| Markusfrtt a întrebat:

Am si eu o poveste si nu stiu cu cine sa vorbesc. Am nevoie de un sfat in dragoste, unul bun, pentru ca nu mai pot. Care va pricepeti? Multumesc

6 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Pot să te ascult, dar numai tu ești bun să iei o decizie pentru că emoțiile și ce ai împărtășit cu acea persoană nu sunt simțite de a 3 persoană. Oameni diferiți gândiri și opinii diferite, după părerea mea eu cred că vrei să afli gândirea celeilalte persoane, nu?

| Markusfrtt explică (pentru Divy):

Ti-am trimis un mesaj.E cam mult, dar sper sa citesti.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Schimba-ti te rog setarile contului caci eu nu iti pot raspunde la mesaj, caci sunt in etapa de junior.

| Markusfrtt explică (pentru FrumusicaSufletista):

Le-am schimbat. Acum imi poti da mesaj

| JohnJames a răspuns:

Salut, da-mi mesaj daca doresti.

| DnsMonsteR a răspuns:

Da-mi mesaj, iti voi asculta povestea si iti voi aferi parerea mea, astept!