| blackeyes90 a întrebat:

Ce sa fac ajutati-ma! Am o relatie cu un baiat care o iubeste pe prietena mea( Andreea) si au o relatie (sex) acum el imi zice ca nu mai exista nimic intre ei dar eu nu cred. Ea are prieten de 5 ani si nu renunta la el dar zice ca il iubeste pe iubitul meu. Avem o relatie in secret. Merau imi zice ca vrea sa ma iubeasca dar... Nu continua. stiu ca m-ar lasa pentru ea. Mereu stau cu frica ca e cu ea. El spune ca tine la mine si se simte bine cu mine si nu vrea sa imi bat joc de el. Ce sa fac? Nu vreau sa il pierd vreau sa fie doar al meu si sa nu mai stau cu frica. In mine am incredere si in el la fel dar ea e rea si mereu il intarata desi el o respinge. Ce sa fac dau funda pentru cel mai bun raspuns si sincer

Răspuns Câştigător
| pisy_9676 a răspuns:

Sincer la tine chestia e mai complicata dar daca pina acum ai vb cu el asa acum incearca sa vb cit mai sincer si intreaba-l intr-aadevar ce simte pentru tine adica e iubire sau doar afectiune. sper sa iti fi fost de ajutor sfatul meu

4 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pentru inceput rupe "prietenia" cu fata aia ca numai prietena nu iti e.
in al doilea rand fa-ti alt iubit ca nu te merita.

| deea89 a răspuns:

Daca el o respinge poate chiar nu mai vrea sa aiba vreo treaba cu ea.parerea mea...vb cu prietena ta, fa sau spune in asa fel inkt sa inteleaga ca este al tau si sa-l lase in pace. poti sa o si sperii cu amenintari de gen:ca o sa ii spui iubitului ei ce face sau altor persoane de care ea are frica sau obraz si chestii de gen.succes :*

| Tedi_1921 a răspuns:

Pai.daca el o iubeste pe ea? cum te iubeste si pe tine? btw sanse mari sa vrea sa te foloseasca si pe tine ca si pe prietena ta, pentru sex.Incearca sa discuti si cu prietena ta,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe telefonul prietenei tale trimite-mi un mesaj in care sa scrii ca vrei sa te intalnesti cu el si atunci o sai prinzi! Funda plz