| Lavinutza04 a întrebat:

Am si eu o prietena careia ii place de un baiat care nu este atat de,, sentimental" ce sa faca ca sa fie impreuna?

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca prietenei tale ii place de el atunci ar trebui sa-l accepte asa cum e. Pana la urma nu toti sunt sentimentali, dar trebuie sa-i acceptam asa cum sunt. Nu cred ca ar trebui sa te bagi foarte mult. Baietilor le plac fetele care spun ele ceea ce simt, nu cele care-si pun prietenele sa faca asta. Nu cred ca vei face decat sa inrautatesti situatia... de ce nu o sfatuiesti pe prietena ta sa-i spuna ce simte? thinking

| TropicalStorm a răspuns:

Buna! mai nu toti putem fi sentimenali. si nu toti putem fi "nebunatici" daca il place asa cum este de ce nu eu spune in fata. de ce ii este frica?