| Vio_3725 a întrebat:

Hei! Am o mica mare problema. Acum cateva saptamani am fost intr-o tabara si acolo am fost impreuna cu un baiat. El avea prietena, dar s-a despartit imediat dupa tabara de ea, mie imi place foarte tare de el si el de mine, insa zice ca nu putem fi impreuna pentru ca diferenta dintre noi este cat de cat mare si nu e chiar asa. Si spune ca sentimental suntem impreuna, dar moral nu. Ce sa mai inteleg din asta? Cum sa fac ca sa fiu cu el?

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Sigur esti mult prea mica, si nu vrea sa se incurce cu minore.

| Ciresikaaa a răspuns:

Pai problema varstei trebuie sa fie ultima grija, conteaza sa va iubiti unul pe altul eu iti urez bafta si numa-i bine papa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te abureste fetito

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Vio, sa stii ca te abureste si vea sa te foloseasca ai grija

| Vio_3725 explică:

Pai diferenta dintre noi este de 3 ani jumate. nu e chiar asa de mare.