| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema... am o fata in clasa care ma place si crede ca sunt cu ea dar i-am zis de nenumarate ori ca nu vreau sa stau cu ea dar dupa intervin colegii mei ba esti nensimtit de ce esti asa cu ea deci intrebarea mea e: Cum sa scap de ea astfel incat sa nu se supere nimeni?

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Îi spui verde în față că nu o placi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Tu nu trebuie să asculţi de colegii tăi, dacă te iei după gura lumii mori de foame!
Îi spui pur şi simplu că nu o placi, nu te interesează ce zic alţii!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| YoMsG a răspuns:

Ii zici :du-te si impuscate ce nu intelegi?! nu suntem impreuna si nu te plac.

| anonimcusangerece a răspuns:

Stai putin! Tie iti pasa de ce iti zic colegii? Daca nu ai nimic cu ea ce se baga ei! Ar trebui sa te doara in cot de ce iti zic colegii...defapt nici macar acolo thinking Frate in legatura cu fata incearca sa nu o bagi in seama si sa ii explici usor ca nu e nimic intre voi thinking asta e viata, nu e roz :thinking dupa parerea mea "Tu" esti singura persoana de care ar trebui sa iti pese! Bafta!

| MiliardaraDeViseee a răspuns:

Poti lu-a o fata, sa o dai in fata ei si a colegilor tai drept iubita ta, si e fata cu colegii sa-i spui ca nu e genu` tau si ca esti deja cu fata aceea...winking bafta!

te pupbatting eyelashes :*