| LorenaLorena1999 a întrebat:

La anul sunt clasa a 12 a si bineinteles ca probabil colegii mei o sa doreasca un album. Problema e ca eu nu vreau sa fac poze si nici sa apar in albumul lor. Cum sa-i refuz, astfel incat sa nu se supere? Sunt sigura ca si diriginta se va supara foarte tare, dar eu nu vreau si nu prea am de gand sa ma razgandesc.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Explica le ca nu ai o problema cu ei, ca tii la ei doar ca tie nu ti place deloc sa ti se faca poze. Se vor supara la inceput dar le va trece. La fel si diriginta trebuie sa inteleaga ca pur si simplu nu e genul tau sa faci poze. Te inteleg nici mie nu mi au placut niciodata chestiile astea si caut orice scuza sa scap de aparatul foto. Nici nu mi dau seama de ce imi displace atata.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stii ca atitudinea asta antisociala nu te face mai interesanta din niciun punct de vedere

| GazzaRecordsRo a răspuns:

O sa regreti mai tarziu asta, momentan nu-ti dai seama. spune nu si gata, nu te poate sili nimeni sa faci asta, oricum tu pierzi nu ei.

| Arrrinaaaaaaa a răspuns:

Nu mergi in ziua cu pozele.