| fender92 a întrebat:

Cum scap de niste fete de clasa a 8? eu sunt a 12.si ma simt aiurea cand ma saluta si eu sunt cu colegii mei. nu vreau sa le spun direct.mai lasati-ma dracul in pace.ca nu vreau sa se supere pe mine. Dau fundita si folositor

Răspuns Câştigător
| seby19 a răspuns:

In privat cred ca ar fi cel mai bine.
Totusi eu am vazut pe unul care statea de vorba cu fete de a 8-a, el fiind a 12-a.
Norocul lui ca nu era prea inalt.
Ai grija ce le zici ca pun botul repede si cine stie ce le trece prin minte.

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Hmm thinking nu le mai baga in seama. dar nu inteleg de ce te simti aiurea. pur si simplu te saluta lumea. dupa tu te'ai supara ca nu te mai baga ele in seama.si intr'un fel. daca sunt dragute, de ce sa nu le saluti?

| Dulceata_1022 a răspuns:

pai du-te fara sa te vada prieteni tai si spune-le ca tu esti mai mare ca ele si sa te salute doar atunci cand esti singur... bagale si tu o minciuna ca ai gagica si ca daca vad prieteni tai ca iti zic ele buna te spun iubitei happy

| babet a răspuns:

Simplu nu le mai bagi in seama te faci ca nu le auzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta baiete eu tot sunt a 8-a dar fie, daca zici ca tie rusine atunci se vor tine de tine, mai bine zile-o!