| sbt a întrebat:

Am si eu o problema.am stat impreuna cu iubitul meu timp de 5 luni. O perioada am fost plecata in vacanta si cu cateva zile inainte de intoarcere mi-a spus ca vrea sa ne despartim.Motivul fiind ca nu vrea ceva serios si nu vrea sa se indragosteasca pentru ca deja tine la mine foarte mult si nu vrea sa sufere.Cand m-am intors ne-am intalnit si e totul la fel ca inainte doar ca nu suntem impreuna.nu mai inteleg nimic. voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

Eu cred ca si'a gasit pe altcineva. cu tot respectu. ai zis ca ai fost plecata in vacanta si ca acum tipu nu mai vrea ca ii e frica sa se indragosteasca dar totusi tine la tine? tipic pentru un tip care are pe altcineva. sorry

| Cjay a răspuns:

Poate a gasit pe cineva intre timp.sau se gandeste ca l-ai putea insela si o sa fie greu pentru el sa va despartiti dupa.sau mai stii i-a bagat cineva ceva in caphappy

| Ioana2518 a răspuns:

Nu te iubeste. asta e clarwinking ti-a spus ca tine deja la tine si chestii de genu ca sa nu te faca sa te simti naspa. dar astea sunt vrajeli. ti-o zic din propia experienta.

| sbt explică:

Nu are pe alta si asta stiu sigur.Ne intalnim aproape zi de zi de cand m-am intors, m-a prezentat familiei lui.iesim cu prieteni. e totul exact ca inainte