| MariaDEIV a întrebat:

Am fost cu un baiat impreuna 2 ani, cu mici pauze. La inceputul verii ne am despartit pentru ca a zis ca nu vrea sa sufar el ducandu se la tara perioada aia.Toata vara cand mai vorbeam imi spunea ca ma iubeste indiferent daca mai era cu vreo fata (a mai stat cu 2 perioade scurte de timp). Pe mine m a darmat extrem despartirea, noi fiind ultmele 6 luni impreuna zi de zi. Acum cateva zile am vorbit cu el si l am intrebat de ce nu ne impacam. Mi a spus ca nu se mai poate uita in ochii mei dupa cate stie ca mi a facut. ca ar vrea sa mai fiu langa el sa il alin, dar ca nu ma merita. Ce sa fac: sa renunt sau sa continui? sad Nu vreau sa l chinui sa ma vada suferind crying

2 răspunsuri:
| CHECK a răspuns:

Cred,a vrut sa se desparta de tine dar nu a stiut cum si ti-a bagat-o pe aia ca meriti mult mai mult.

| MariaDEIV explică:

Nu stiu ce sa zic thinking Pentru ca totul a fost din scurt, eram la fel ca inceput, foarte apropiati si dintr o data a fost asta. Mi e ca se simte prea vinovat acum.