| anonim_4396 a întrebat:

Ce simte? Ce sa fac?
Am fost timp de cateva luni bune cu el si niciodata nu mai tinuse la o fata cu adevarat, pana la mine. Am stat multe de vorba cu el, vreo 4 luni, timp in care am stat de multe ori impreuna, fara sa fie nimic serios intre noi... dar la un moment dat m-a intrebat daca vreau ceva serios, si i-am raspuns ca da, eu deja tinand la el enorm de mult. Pot sa spun ca s-a schimbat mult in cursul relatiei, chiar daca ne-am despartit de trei ori, si mereu existau motive de cearta, desigur, din gelozia mea. A urmat momentul cand am avut prima experienta sexuala si la cateva zile eu am plecat in alta regiune, el promitandu-mi ca nimic nu se va schimba, si ca acea chestie ne-a unit mai mult. Dupa o luna petrecuta acolo, mi-a spus sa ne despartim, dar nu am acceptat si ca sa-l uit am ramas acolo. Cand m-am intors acasa, am mai stat de cateva ori impreuna, el, in timpul ce eu am fost plecata, stand si cu altele si dupa inceperea scolii, a stat cu alta fata.
Nici acum nu l-am uitat, si il iubesc mai mult ca niciodata... cu toate ca nu stiu ce simte. ne-am certat de multe ori si ca prieteni, mi-a spus lucruri ingrozitoare, dar dupa ceva timp, ne-am impacat.
Oare mai tine la mine?hee heepentru ca nici cu actuala nu ii merge bine happy

Răspuns Câştigător
| deeaA_3827 a răspuns:

Uite care e parerea mea eu am stat despartita de sotul nu iubiti 2 ani din 6 si el ma iubea si eu il iubeam si crede-ma ca ma ma rugam seara de seara sa ne revedem si sa fim iar impreuna cu toate ca nu mai erau nici o sansa el plecat eu plecata nu ne vedeam si nu neam vazutin 2 ani niciodata dar cand neam gasit am incercatsa vb si sa lamurim mai bine mitivele care neam cartat creeint o alta cearta incearca sa il prinzi liber odata si fa-ti curaj sa te duci la elsa vb sa vezi care sunt motivele banuiesc ca el astepta de la u ca sa nu mai pleci sa faci un sacrificiu sa ramaneti impreuna el ar trebui sa te inteleaga ca era necesara acea plecare bun, uite ce zic eu daca nu poti vb cu el si chiar daca vu cu el si tot nu va inpacati iti mai bau u sfat fa-ti un gagiu asa... pentru ai trece prin fata lui cu indiferenta si nepasare ca si nimic nu a fost intre voi si atunci el isi va da seama ce a facut ca tea pierdut si daca cu adevarat tine la tine se va intoarce barbatilor le place sa fie provocati da au si ei o limita si trebuie sa rupi aceea bariera SUCCES

1 răspuns:
| BuZz_6312 a răspuns:

Sunteti tineri, se poate ca si el sa tina la tine, si totusi ca majoritate barbatilor mai ales in tinerete vor sa inerce cat mai multe fete, posibil si din cauza anturajului pentru ca din cata stiu baiatul cu cele mai multe prietene este mai ''cocos'' happy cand se va satura de viata asa cum este, probabil ca te va uita de mult si tu pe el, deci, cu cat il uiti mai repede cu atat suferi mai putin