| EuAndreia a întrebat:

Am si eu o PROBLEMĂ. Am un baiat in clasa de care imi place si cred ca si lui ii place de mine, insa el a fost cu o fata de care s-a despartit.Problema este ca fata respectiva se poarta foarte urat cu mine de cand el s-a despartit de ea si ma cam calca pe nervi(ea). El cand ma vede cateoadata cu moralul la pamant vine si ma face sa rad si tot cateodata se uita lung la mine(uneori si in timpul orelor). Nu sunt sigura daca ma place, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Honeybunny a răspuns:

Da ce sa le faci,asa sunt unele. obisnuieste'tehappy stim toate cum este, fetele sunt destul de parsive in aceste situatii. spune'i si ei sa isi vada de treaba ei si sa nu se ia de tine, daca are o problema cu ei ar trebui sa ramana confidentiala.cat despre colegul tau da semne ca nu ii esti indiferenta. povesteste cu el, afla daca inca o place pe fosta, fi amica lui si prin asta iti vei da seama daca vrea mai mult de la tine.succes

1 răspuns:
| Rukhsandra a răspuns:

CRed ca fosta lui este geloasa pe tine si tipul incearca sa-si vada de viata lui si sa treaca de despartirea cu tipa aia.