| Nicolae20000 a întrebat:

Am si eu o problemă care vreau să știu cum să o remediez.Am 16 ani și aș vrea să mă ejaculez mai repede cum aș putea face asta? Eu mă ejaculez in 23 de minute și penisul meu are 15 cm. Mă poate ajuta cineva cu un sfat?

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Se întâmplă aceasta ejaculare se produce numai la masturbare sau și la actul sexual.

| GeorgeCazan a răspuns:

Cum adică sa "te" ejaculezi? Corect este "să ejaculez", că tu nu te arunci pe tine în ceva.
Referitor la durata mare, crede-mă e foarte bine pentru femei. Știu, e foarte obositor pentru bărbat, dar femeia în timpul ăla o sa aibă 2-3 orgasme garantat; iar la 2-3 orgasme pe partidă, nici o femeie nu va vrea sa te piardă; totul e să nu ai o femeie frigida, că atunci e altă mâncare de pește.
Referitor la lungime, iarăși stai liniștit ca e ok. O sa ajungi la un 16-17cm pe la 18-19 ani, când cresterea se va stopa, ceea ce iarăși e ok pentru femei; pentru 80-90% din femei.
Și dacă o lași mai moale cu manuela, o sa ejaculezi mai repede.

| spuncevreau a răspuns:

Trust me, e mai bine așa decât să ai ejaculare precoce

| Nicolae20000 explică (pentru spuncevreau):

Aș vrea sa am una rapidă de oare ce vreau sa ejaculez dar nu am destula rabdare și numa ma oftic

| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

Te pot ajuta eu. doar da-mi mesaj si putem vorbi mai multe, daca stii ce zic

| Roger18281 a răspuns:

De ce ai vrea sa ejaculezi mai repede e bine că te tine