| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.De cateva zile am pus ochii pe o fata in parc, care imi place mult, doar ca nu stiu daca ma place si ea pe mine.Iese in fiecare seara si sta pe banca cu o prietena de a ei insa nu stiu cum sa intru in vorba cu ea.
Va rog daca puteti sa imi dati niste sfaturi din experientele voastre.

2 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Paiiesi si tu cu un prieten sau mai multi in parc, te uiti insistent la ea, faci o tura doua prin fata ei si daca iti raspude cu aceeasi privire frumoasa te pui langa ea pe banca si o intrebi ce face, daca iti da si tie nr ei, sa fii cat mai amabil happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ar trebui mai intai sai dai niste flori apoi intreab-o si afli daca te place sau nu cu placere.