| ciprian_3266 a întrebat:

Am si eu o problema. De fiecare data cand fac sex ejacuez acel lichid preejaculator incolor. Cand ejacuez sperma pot sa ma controlez sa nu ejacuez in ea, dar acel lichid preejacuator nu il simt. Stiu ca poate sa ramana insarcinata din cauza asta.
Ceva sfaturi?:-s

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Lichidul ala nu il simti din cauza placerii si a schimbului de strafulgerari prin ambele corpuri.Trebuie sa fii constient ca lichidul exista pe toata perioada placerii.Asa ca nu exista alta alternativa decit protectia ta cauciucata sau a ei chimica.

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Prezervativ sau anticonceptionale.

| 4l3x a răspuns:

Protehativa, singura solutie

| AndyArtist a răspuns:

Foloseste prezervativul!

| Heartless_8072 a răspuns:

Protejează-te!