| adelynaa a întrebat:

Am si eu o problema.
deci
vineri seara am fost cu fratele meu la un maj la o vecina. si acolo fratele meu mi-a facut cunostiinta cu varu' vecinei si cu ink unu.si varus-o mi-a spus ziua urmat. ca ma place ft mult din prima clipa cand m-a cunoscut si delea. la maj nu s-a int nimic bine la sf eram ametita si am iesit afara cu inca o tipa sa'mi revin si repede vine si el ma lua in brate ca cica sa nu-mi fie frig da eu nu mai puteam de cald.atat sa int nu ne'am sarutat nu nimic ( asta imi mai lipsea) si problema ii ca acum tot insista sa-i dau o sansa da eu nu vreau in primul rand pentru ca eu nu-l plac ii mai mik ca mine cu 3 ani si ii si din alt oras... si eu i-am dat de inteles ca NU vreau l-am ignorat nu l-am bagat in seama da nu intelege... si cand ma suna si nu ii rasp atata suna de incepe sa ma calce pe nervi ii ft insistent.
cer parerea voastra ce as putea sa fac sa inteleaga odata ca nu vreau nimic cu el. el are 15 ani laughing eu avand 18. pur si simplu nu intelege cu vorba buna. face catre mine ca varsta nu ar fi o problema ca nu stiu ce. bun varsta nu conteaza pentru el da pentru mine conteaza.
nu intelege cu vorba buna ca NU VREAU...

Răspuns Câştigător
| Niros19 a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbesti cu el sa nu fi aspra sa ii spui ca nu il placi si ca nu vrei nici o relatie cu el dar sa fi blanda ca sa nu il ranesti

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

La 18 ani,nu ai minte nici cat o gaina. Uita-te ce scrii,cum te exprimi. Bietul baiat crede ca poate sa faca sex cu tine,la apucaturile pe care le ai. Invata sa scrii, si nu te mai da mare, ca esti ffff mica.

| adelynaa explică:

@gigiro nu ma judeca ca nu ma cunosti
si la 18 ani ai mei nu am zis ca is mare. am zis ca is mai mare ca pers. respectiva si inca ceva nu stiu de unde ai scos chestia cu sexuhappy0 da in fine eu inca is virgina. da in fine;-j degeaba iti explic ca nu intelegioh go on

| a_5373 a răspuns:

Spune-i sa isi caute pe cineva de masura luihappy

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Pai nu l mai baga in seama o sa i trec looiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora-l in continuare, isi va da seamahappy

| crytical a răspuns:

Dragostea nu are varsta tongue glumesc, pai zii ca ai pe altcineva si tii la el si ca nu poti sa.l inseli. cel mai simplu